0
0,- Kč

Dárek pro učitele

Originální dárky pro učitele, třídní, profesory. Pokud hledáte netradiční dárek pro Vašeho učitele, darujte některý z nevšedních zážitků z naší nabídky.

Zážitky se poslední dobou stávájí velmi populární mezi studenty. Zážitky od naší firmy již dostalo mnoho třídních učitelek a učitelů, gymnazijních profesorů apod.

Darujte například pivní lázně, bungee jumping nebo jízdu hummerem. Paní učitelku určitě potěší dárek v podobě netradiční masáže. Pokud hledáte luxusní dárek, například jako poděkování za celé studium, darujte například let balónem nebo víkend v pivních lázních.

Dárek pro učitele v podobě víkendu pro dva někde na horách se určitě stane nezapomenutelným dárkem. Tandemový seskok jako dárek pro třídního zřejmě zaboduje také. A co například kurz vaření se špičkovým šéfkuchařem jako originální dárek pro učitelku. Zážitky jsou vhodné dárky ke konci školního roku jako poděkování učitelům.


Nejnovější články

Zážitek jako dárek pro třídního učitele.

Dárek pro třídního učitele vybírejte podle jeho koníčků a zaměření. V minulém článku jsme si řekli, že je dobré si dárek pro učitele pořádně promyslet, než ho koupíte. A že mnohem lepší nápad je darovat zážitek, spíš než darovat věc.
celý článek

Blíží se konec školního roku. Jaký vybrat dárek pro třídního učitele?

Červen už klepe na dveře a s ním i každoročně se opakující otázka. Jaký pořídit dárek pro třídní učitelku nebo třídního učitele? Upřímně, květiny stejně nakonec uschnou a bonboniéru už určitě dostala minimálně pětkrát. Zkuste přijít na něco netradičního! celý článek

Dárky pro učitele

Zážitky jako dárky pro učitele. Je tady konec roku, a pokud studujete, tak možná někteří z Vás přemýšlí, jak odměnit třídního za jeho celoroční starost o vás. celý článek