0
0,- Kč

Víkend v pivních lázních Tábor (1 noc)

Dopřejte si nádherný pivní víkend v Jižních Čechách. V historickém centru města Tábor, v luxusním hotelu v prostorách bývalého pivovaru na Vás čekají pravé pivní lázně.

Tábor
1 noc
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 3 990,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
V prac. dnech 8:00 – 16:30


Více než 3800 recenzí


Dopřejte si nádherný pivní víkend v Jižních Čechách. V historickém centru města Tábor, v luxusním hotelu v prostorách bývalého pivovaru na Vás čekají pravé pivní lázně.

Hotel a pivní lázně se nacházejí v uzavřeném areálu bývalého pivovaru v centru jihočeského města Tábor, vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Areál je i s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou od roku 1992 zapsán na seznamu Národních kulturních památek.

Čeká na Vás ubytování v jednom z luxusních dvoulůžkových pokojů typu superior, kterými disponuje tento čtyřhvězdičkový hotel. Během pobytu si užijete návštěvu pivních lázní, kterou zahájíte uvolněním v bazénu a bylinkové sauně. Poté si již vychutnáte samotnou pivní koupel v dřevěné kádi, během které můžete neomezeně konzumovat pivo, které si čepujete sami během koupele. Nakonec Vás čeká závěrečná relaxace na slámovém lůžku.

Zážitek pro 2 osoby obsahuje:

• ubytování na 1 noc pro dvě osoby se snídaní formou bufetu
(luxusní dvoulůžkový pokoj typu superior, vybavených koupelnou s vanou a WC, SAT TV, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.)
Pivní lázeň pro dva:
• Bazén a finská sauna s relaxací (1 hodina) 
• originální pivní lázeň v pivní kádi pro 2 osoby (20 minut)
volnou konzumaci piva během lázně 
relaxace na lůžku s ovesnou slámou (30 minut)

Počet osob:

2 osoby

Sezóna:

Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:

Tábor

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Tábor jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Tábor se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

Pokud máte zájem o balíček bez ubytování, pak zvolte zážitek Pivní lázně Tábor.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 80

Cena: 3 990,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pivní pobyty: