0
0,- Kč

Čtyřkolky Valašsko

Vydejte se na výlet nádhernou přírodou Valašska v sedle silné terénní čtyřkolky. V terénu prověříte schopnosti silného stroje.

Zlínský kraj - Valašsko
2 hodiny
1 nebo 2
OBJEDNAT 2 674,- Kč s DPH


Vydejte se na výlet nádhernou přírodou Valašska v sedle silné terénní čtyřkolky. V terénu prověříte schopnosti silného stroje.

Zážitek Čtyřkolky Valašsko obsahuje:

Zapůjčení jedné čtyřkolky a dvouhodinovou projížďku přírodou Valašska s instruktorem.
V ceně zážitku je zapůjčení přilby a rukavic, PHM, doprovod 1x čtyřkolka instruktora.

Trvání:

2 hodiny.

Počet osob:

Na čtyřkolce mohou cestovat dvě osoby. Pro adrenalinovou jízdu je ale optimální pouze jeden jezdec. Čtyřkolky jsou ovšem uzpůsobeny pro 2 jezdce, volba je tedy na vás.
 

Oblečení:

Přilbu a rukavice dodá půjčovna. Ostatní oblečení vlastní dle aktuálního počasí.
V létě: přestože je teplo, rozhodně si oblékněte dlouhé kalhoty, svršek s dlouhým rukávem a pevné uzavřené boty, sluneční brýle.
V zimě doporučujeme opravdu teplé oblečení, které neprofoukne, případně nepromokne, brýle. 

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Valašské Klobouky.

Počasí:

Služba se poskytuje celoročně bez ohledu na počasí. Pouze silný déšť kazí zážitek z jízdy. Záleží na obdarovaném, zda chce uskutečnit výlet za každou cenu. Den před jízdou se telefonicky potvrdí předem dohodnutý čas. V případě špatné předpovědi počasí je možné termín uskutečnění jízdy po dohodě obou stran upravit.

Ostatní informace:

Před začátkem zážitku je nutno složit vratnou kauci ve výši 5000,- Kč. Možno hotovostí nebo podpisem směnky. Jedná se o spoluúčast v případě pojistné události.

Další podmínky a předpoklady:

Nutné řidičské oprávnění sk. B  a občanský průkaz. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost řídit čtyřkolku. Zákaz požít před jízdou alkoholické nápoje a návykové látky.

Počet bodů pro univerzální certifikát: 54

Cena: 2 674,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Čtyřkolky: