0

Zážitek jako dárek pro třídního učitele.

Dárek pro třídního učitele vybírejte podle jeho koníčků a zaměření. V minulém článku jsme si řekli, že je dobré si dárek pro učitele pořádně promyslet, než ho koupíte. A že mnohem lepší nápad je darovat zážitek, spíš než darovat věc.

Vybírali jsme nějaké dárky podle aktivity nebo pasivity vašeho třídního. Ale zkusme jít trochu do hloubky. Co zkusit vybrat zážitek jako dárek podle toho, co vašeho třídního baví? A nebo podle toho co učí? Není dobré jedno od druhého oddělovat, protože právě kombinace obojího vytváří jeho osobnost a zájmy.

Speleologický průzkum a nebo let na vznášedle?


Pokud se budete zamýšlet konkrétněji, tak učitel zeměpisu jistě uvítá průzkum podzemních jeskyní se zkušeným speleologem. Důležité je ale myslet na to, že by obdarovaný měl mít dobrou fyzickou kondici a nesmí trpět klaustrofobií. Vhodný dárek pro profesorku, která má ráda sport a adrenalin, bude let na vznášedle a nebo adrenalinový den v Krkonoších. Součástí adrenalinového dne je jízda na kladce ve výšce 25 metrů, obrovská bungee trampolína s jištěním a nebo terénní koloběžky.

Pro učitele požitkáře se určitě bude hodit večeře v klášterním pivovaru, kde si obdarovaný může sám točit pivo a ochutnat různé pivní speciály. Večeře probíhá v objektu Strahovského kláštera, který byl založen králem Vladislavem II., takže si váš učitel užije nejen dobré jídlo a pití, ale i historickou atmosféru.

Pro výtvarníky je tu kurz výroby šperků a nebo malování na hedvábí


Pokud je vaše třídní zároveň učitelkou výtvarné výchovy, určitě jí udělá radost možnost vyrobit si vlastní vitráž do okna. Pod dohledem profesionálního umělce se bude moci naučit tuto techniku dokonale. Také jí můžete věnovat zážitek v podobě kurzu výroby šperků. Darovat můžete také kurz malování na hedvábí, kde se vaše učitelka seznámí s historií malby, pomůckami a základními technikami tohoto způsobu dekorování.

A pokud si nebudete jisti volbou, není nic jednoduššího, než jako dárek pro třídní pořídit univerzální poukaz. Na ten si vaše profesorka vybere zážitek přesně podle sebe. Certifikáty jsou od sebe rozlišeny cenou a názvem. Vybírat tak můžete z certifikátu platinového, stříbrného, zlatého a nebo i dalších. Není na co čekat, konec školního roku se blíží!