0

Svatba – darujte zážitky

Svatba – jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě. Máme pro Vás tipy na úžasné svatební dary, na které novomanželé nikdy nezapomenou.

Společný život dvou lidí je stvrzen slůvkem „ano“ a prstýnkem. Svatba, to je událost, která si zaslouží velkou péči při výběru vhodný darů.  Máme pro vás skvělý nápad na dary pro novomanžele. Zapomeňte na domácí spotřebiče a tolik důležité vybavení domácnosti. Darujte jim něco, díky čemu přijdou na jiné myšlenky a odpočinou si. Darujte jim něco naprosto originálního a netradičního. Darujte novomanželům zážitek!

Naše zážitková agentura nabízí široké spektrum zážitků pro každého. První velký okruh dárků pro budoucí novomanžele tvoří samozřejmě dárky romantické a zážitkové pobyty pro dva. Dopřejte dvojici luxusní a neopakovatelný víkend snů na Chateau Mcely. Nenechte se zmást, jedná se o pobyt na romantickém zámečku ve středních Čechách. Vybrat ale také můžete luxusní wellness víkend v Krkonoších a to přímo v novém designovém hotelu.

Mezi nejoblíbenější svatební dary patří romantický zážitek let balonem. Darujte novomanželům dvě letenky a uvidíte, že jim tento svatební dar udělá velikou radost.

Dalším velmi oblíbeným okruhem svatebních darů jsou adrenalinové dárky. Skvělý zážitek – lanový park, pětikilometrový sjezd na koloběžkách a v poslední době velmi oblíbené skákací boty – čeká novomanžele v šumavských lesích. Velký adrenalin dvojice pocítí při zachraňování Boeingu 737. Záleží jen na vzájemné domluvě a spolupráci. Podaří se mladému páru zachránit situaci a vyhnout se tak fatální nehodě? Nejen tyto, ale i mnohé další adrenalinové zážitky naše zážitková firma zážitky nabízí.

Dopřejte novomanželům společné načerpání nových sil do budoucího společného života díky některému z našich relaxačních dárků. Vybrat můžete například čokoládovou masáž. Čokoláda působí blahodárně na pokožku, omlazuje ji a činí hedvábně hladkou.

V případě, že marně tápete nad tím, co novomanželům nadělit, zakupte dárkový poukaz a oni si sami vyberou, co se jim zalíbí. Jak vidíte, nabídka zážitkových dárků je velmi široká. Vybírejte na stránkách naší agentury na zážitkyESENNCE s.r.o..