0

Paintball

Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete!

Střední Čechy, Jižní Morava.
3-4 hodiny.
12
OBJEDNAT 13 068,- Kč s DPH


Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete!

Balíček obsahuje:

Vstupné na hřiště, organizaci hry profesionálním instruktorem, půjčovné zbraní, ochranné pomůcky a 200 kuliček na osobu.

S čím se hraje paintball:

Paintballové zbraně sice připomínají skutečné pušky a pistole, ale pracují na principu stlačeného vzduchu nebo oxidu uhličitého. Vystřelují želatinové kuličky naplněné barvou. Jejich mířený dostřel je 30 až 45 metrů a většina z nich pracuje na poloautomatickém principu (jedno stisknutí spouště = jeden výstřel). Paintballové kuličky mají tenkou skořápku ze želatiny, která skrývá barevnou náplň. Ta je nejedovatá, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky nezávadná. Snadno ji smyjete čistou vodou nebo mýdlem, a to jak z těla, tak z oblečení. Když kulička hráče zasáhne, rozbije se a označí ho jasnou barvou. Označený hráč je vyřazen ze hry.
Velký důraz se při paintballu klade na bezpečnost. Všichni hráči i rozhodčí musí povinně nosit speciální paintballovou masku, která chrání obličej a oči.

Trvání:

3-4 hodiny.

Sezóna:

Celoročně.

Lokality:

Celá republika. V okolí téměř každého většího města existují specilání paintballová hriště a prostory. Konkrétní místo Vám rádi sdělíme na základě Vašeho zadání.

Počty osob:

Pro paintball doporučejeme nejméně 12 osob, kdy se hraje šest proti šesti. Horní hranice není v podstatě omezena, mohou hrát i velmi početné skupiny, případně se účastníci rozdělí do více skupin a ve hře se střídají. Nehrající chvíle se využijí k načerpání nových sil a především ke sdělování úžasných zážitků ze hry...

Ceny:

Cena je určena celkovým počtem osob - minimální počet je 12 osob.
Cena za 1 osobu = cca 900,- Kč bez DPH.
Pokud se hraje mimo obvyklou lokalitu, k ceně se připočítává ještě cestovné.

Konkrétní cenovou nabídku Vám vypracujeme na základě Vašich požadavků.
Kontaktujte nás > kontakt <


Počet bodů pro univerzální certifikát: 262

Cena: 13 068,- Kč s DPH

OBJEDNAT