0

Masáže Praha - masáže v Praze

Na Petříně už jste byli několikrát, památky v Praze už znáte nazpaměť, na kole nebo kolečkových bruslích se vám nějak nechce, v divadle nebo kině není nic, co by vás zaujalo a tak přemýšlíte co podniknout? Dopřejte si úžasnou masáž!

Už vás nebaví vymýšlet kam zajít, až budete mít volno? Nebo chcete udělat něco pro své zdravý, ale nechce se vám u toho moc namáhat? Nebo prostě zbožňujete, když o vás někdo pečuje? Všechny otázky mají společnou odpověď, udělejte něco pro sebe, načerpejte nové síly a užívejte si. Například při masáži. Masáž vám pomůže k revitalizaci, pročistí organismus a blahodárně zapůsobí na psychiku. Teď nám dovolte pár tipů na masáže v Praze pro ty, kteří v Praze bydlí, pracují, nebo v Praze jen zastavují při své cestě.

DOPORUČUJEME:         ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ PRAHA        THAJSKÁ MASÁŽ PRAHA          MEDOVÁ MASÁŽ PRAHA 

Thajské masáže Praha

V Praze, stejně jako v dalších městech, si můžete dopřát buď klasiku, thajská masáž, thajská masáž pro dva, nebo specialitu, thajská masáž chodidel. Ujišťujeme vás, že poslední zmíněná vás zanese daleko za hranice toho, co od masáže očekáváte. Nohy patří mezi nejnamáhanější část našeho těla a to i u těch, kteří mají sedavé zaměstnání. Například jen v chodidle je 52 kostí, což je téměř čtvrtina všech v těle. Nohy mají obrovské množství nervových zakončení a pokožka je zde čtyřikrát silnější než kdekoliv jinde. Dopřejte si thajskou masáž nejen v Praze. V naší nabídce máme dalších pět míst kde si můžete dopřát tradiční thajskou masáž. Thajské masáže v Praze, Thajské masáže pro dva v Praze.

Bambusové masáže Praha

I když si někdo může přestavit masáž násilným způsobem, opak je pravdou. Při bambusové masáži se samozřejmě používají bambusové hole a to v různých tloušťkách i délkách, podle právě masírované partie těla, včetně obličeje. Kromě holí, se používá i bambusový olej a další extrakty z přírody. Bambusová masáž je vhodná například pro sportovce, nebo ženy s celulitidou. Bambusová masáž napomáhá k regeneraci a vyhlazení pokožky díky stimulaci svalových a krevních plíšků. Bambusové masáže nabízí pouze Praha.

Čokoládové masáže Praha

Ano, je to přesně tak jak si přestavujete. Prvotřídní roztopená čokoláda po celém těle a speciální masáž, která je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Čokoládová masáž Praha totiž kromě blahodárných účinků na tělo, pomáhá při odplavování toxinů z organismu. Přispívá tak k pročištění a posílení organismu. Nadpis článku je sice čokoládové masáže Praha, ale dopřát si je můžete v dalších pěti městech naší republiky. Pro opravdové labužníky máme připravený zážitek pod názvem čokoládové pokušení. Zde je čokoládová masáž dovedena k dokonalosti. Kromě čokoládové masáže celého těla, vás čekají procedury jako čokoládový peeling, čokoládový zábal a akupresurní masáž obličeje. Co říkáte, už máte chuť?

Medové masáže Praha

Med není jen zdravý, sladký a chutný. Med je od pradávna znám jako všelék a o jeho oblíbenosti svědčí i jeho přítomnost v hrobkách faraonů. Medové masáže v Praze jsou velice oblíbené především pro jejich příznivé účinky na pleť a při vyplavování hluboce usazených toxinů. Věděli jste, že pro jeden kilogram medu nalétají včely 280 000km? Že jedna včela opyluje za minutu zhruba deset květů? Že pro rychlé osvěžení je lepší lžíce medu než šálek kávy? Tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Dopřejte si zážitek medová masáž a pocítíte jeho účinky na vlastní kůži. Dopřejte si medové masáže v Praze nebo dalších pěti městech, které máme v nabídce naší firmy na zážitky. Medová masáž Praha.

Masáže můžeme vřele doporučit. Pokud už máte některý ze zážitků s masážemi vyzkoušený, jistě se shodneme na tom, že masáže jsou vhodné, také jako dárek pro všechny věkové kategorie. Nám nezbývá než popřát všem, kteří masáže absolvují, aby si je opravdu užili.