0

Lety větroněm

Lety větroněm jsou nádherným zážitkem. Vyzkoušejte je osobně nebo je věnujte jako nádherný dárek. Darujte poukaz na let větroněm. Držitel poukazu si sám vybere z nabízených lokalit a zvolí si termín letu.

Zavřete oči a představte si, jaká by to byla nádhera, kdybyste uměli létat. Gravitace vás již nesvazuje. Vznesete se do vzduchu. Plujete vysoko nad zemí. Obklopuje vás jen zářivě modrá obloha. Široko daleko není vidět jediný mráček. Všude vládne dokonalé ticho, které občas naruší foukající vítr. Jste sami. Cítíte se dokonale svobodní a šťastní. Pozorujete krajinu pod vámi a užíváte si tuto nebeskou krásu. Kolem vás proletí hejno ptáků. Jsou od vás jen na dosah ruky. Můžete se jich klidně dotknout….

Chcete se také proletět v oblacích? My vám to umožníme. Křídla vám sice nedáme. Létat vás také nenaučíme. Ale postaráme se o to, abyste si mohli naplno užít podobný romantický zážitek. Nasedněte do bezmotorového letadla - tzv. větroně. Do nebeských výšin jej vyveze motorové letadlo. A pak váš větroň budou nadnášet jen větrné proudy. Kupte si vyhlídkový let větroněm. A vydejte se vzhůru do oblak. Užívejte si plnými doušky chvíle klidu, míru a pohody.

Chcete, aby si let kluzákem vyzkoušeli také vaši blízcí? Darujte jim poukaz na tento magický zážitek. Dárkové poukazy na lety větroněm posíláme ve dárkové krabičce. V ní je uložen poukaz na zážitek Let větroněm, průvodní dopis s podrobnými informacemi. Darujte svým blízkým samé fantastické dárky - nezapomenutelné zážitky od firmy Esennce. Udělejte radost těm, na kterých vám záleží. Věnujte jim jako dárek překrásné vzpomínky. Darujte jim zážitkový poukaz na let větroněm. A umožněte jim také zažít tuto kouzelnou podívanou. Vyhlídkový let větroněm potěší každou romantickou duši. Díky naší zážitkové agentuře můžete tyto neopakovatelné zážitky nejenom sami prožít, ale také darovat.