0

Lety středním balónem

Let balónem je nádherný, romantický zážitek. Každý z nás někdy zatoužil vznést se k oblakům a nechat se tiše unášet nad krajinou. V této kategorii naleznete lety balónem pro 2 až 9 osob.

Lety balónem jako dárek

Let balónem můžete objednat sami pro sebe nebo ho darovat jako dárek. Dárkový poukaz obdržíte v dárkové krabičce spolu s průvodním dopisem, který obsahuje veškeré informace k zážitku. Dále dopis obsahuje Vaše osobní věnování pro obdarovaného. Samotný let balónem si následně objedná sám obdarovaný podle toho, kdy mu to bude vyhovovat.

Let balonem jako svatební dar

Let balonem pro dva je výborný svatební dar. Věnujete novomanželům nejen nádherný zážitek, ale také společnou vzpomínku, která je bude hřát u srdce po celý zbytek manželství. Pokud se chystáte na svatbu tak svatební dar v podobě letu balónem bude mít zaručený úspěch.

Lety balónem jsou ideálním dárkem k výročí. Let balónem je vhodný jako dárek pro muže i ženy

Vyhlídkové lety balónem

Vyhlídkový let balónem patří mezi top zážitky. Je to dáno zejména pro jeho kouzlo a dostupnost. Let balónem spojuje romantiku, dobrodružství a něco nezapomenutelného v jedno. Let balónem je dostupný pro všechny věkové kategorie.

Vyhlídkový let balónem vám nabídne úžasný pohled na zemi, objevíte místa, která jinak zůstávají ukryta, téměř dosáhnete na koruny stromů, nebo se můžete dotknout oblak. Nechte se unášet v nekonečně modrém prostoru a ponořte se do světa, kde se čas zastaví.

Pravděpodobně jako jediná firma se zážitky v České republice, máme ucelenou nabídku na vyhlídkové lety balónem se startem po celé republice. Přesné lokality nejsou uvedeny z důvodů změn v závislosti na meteorologických podmínkách. Pokud jde například o zážitek lety balónem Brno, záleží na aktuální předpovědi počasí a povětrnostních podmínkách, jestli se bude startovat ze severu Brna, nebo dalších světových stran. Vždy je to ale v nebližší lokalitě daného města.

Let balónem probíhá ve zkratce asi tak že se seznámíte s pilotem, popřípadě posádkou a pozemním personálem. Poté se připravuje balón samotný. Vše včetně vybavení se několikrát zkontroluje. Jakmile jsou všichni připraveni, může se startovat. Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat přátelům pod vámi, atd. Pravděpodobně celou dobu letu ale budete jen nevěřícně pozorovat vše okolo. Pořádně se rozhlédněte a zapamatujte si tu krásu a nicotnost každodenních starostí. Dle tradice, která říká, že kdo letí poprvé a vrátí se na zem, jako by se po druhé narodil. Proto musí být pokřtěn jako prvoletec. Proto závěr vyhlídkového letu patří slavnostnímu pokřtění prvoletců.

Staňte se i vy prvoletcem a nechte se strhnout úžasnou scenérií při letu balónem.

Lety balónem Brno

Při letu balónem nad Brnem můžete z nové perspektivy vidět Špilberg. I když jste tam možná byli několikrát na procházce, bude vám připadat jako místo kam, byste se chtěli určitě podívat. Spatříte, jak obrovské jsou pavilony a výstavní plochy Brněnských výstavních veletrhů, nebo jak malá je Brněnská přehrada. Let balónem Brno, pro všechny co chtějí Jižní Moravu jako na dlani.

Lety balónem Praha

Vyhlídkové lety balónem Praha, patří mezi nejvyhledávanější. Ať už je to proto, že jde o hlavní město, nebo proto, že Praha poskytuje nejvíce památek na jednom místě.

Lety balónem Benešov

Prohlédněte si kostel svatého Mikuláše z ptačí perspektivy. Benešov nabízí mnoho dalších turisticky zajímavých míst. Nyní můžete všechny spatřit bez jediného kroku. Zámek Jemniště, hrad Kozí hřbet, hrad Stará Dubá, zámek Ružkovy Lhotice, hrad Zlenice, atd.  Takové jsou let balónem Benešov.

Lety balónem Konopiště

Jeden z nejnavštěvovanějších zámků v České republice, nyní můžete prozkoumat z oblak. Nebude to klasická prohlídka, ale garantujeme vám že si z ní budete pamatovat každý detail. Let balónem Konopiště.

Lety balónem Karlštejn

Chcete vidět sídlo Karla IV.? Chcete vidět, jak vypadá místo které po staletí uchovávalo korunovační klenoty? Nasedněte do balónu na vyhlídkovém letu balónem nad Karlštejnem.

Lety balónem Pardubice

Let balonem Pardubice a Velká Pardubická bude vypadat jako model dráhy. Labe bude jako potůček vzadu za domem a určitě zahlédnete Hradec Králové. Polabskou nížinu budete mít jako na talíři.

Lety balónem Plzeň

Čtvrté největší město České republiky. Spatříte výrobní haly Škodovky, slavný pivovar, nebo chrám svatého Bartoloměje. Vlaky a ostatní doprava budou vypadat jako hračky vašich dětí. Let balónem Plzeň.

Lety balónem Olomouc

Můžeme vám garantovat, že Olomoucké tvarůžky neucítíte. Ale je dost možné, že k vám dolehne vůně ze zahrádkářské výstavy Flora. Poznejte Olomoucký kraj z ptačí perspektivy. Let balónem Olomouc čeká jen na vás.

Lety balónem Ostrava

Pokud někdo myslí, že pro samý smog nic nepůjde vidět, je na omylu. Let balónem Ostrava nabízejí nádherný výhled na Stodolní ulici, zoologickou zahradu nebo jantarovou stezku.

Lety balónem České Budějovice
České Budějovice a okolí jsou populární startovní místo pro lety balónem na v Jižních Čechách. Prožijte tento romantický zážitek s nádechem dobrodružství. Vyzkoušejte let balónem České Budějovice.

Lety balónem Český Krumlov
Nádherná lokalita, perla Jižních Čech zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Let balónem Český Krumlov potěší každého nadšence této lokality.

Lety balónem Hluboká nad Vltavou
Proleťe se v okolí nádherného zámku, který při pohledu ze vzduchu vypadá jako pohádkový hrad. Let balónem Hluboká nad Vltavou

Lety balónem Tábor
Pokud jste z Tábora, dopřejte si pohled na toto nádherné město a jeho okolí z koše horkovzdušného balónu. Let balónem Tábor

Lety balónem Telč
Město UNESCO, to je Telč. Další nádherná lokalita, jako stvořená pro poznání z balónového koše, který bezhlučně pluje po obloze. Dopřejte si let balónem Telč.

Ať už budete odlétat odkudkoliv, přejeme krásné počasí a příznivý vítr.
Agentura na zážitky ESENNCE.CZ.

 Nejnovější články

Let balónem Tábor

Krásné starobylé město Tábor vás překvapí svým kouzlem. Objevte ho i z výšky při letu balónem.
Věnujte let balónem Tábor jako netradiční dárek. Potěšíte jím nejen fanoušky českých dějin, ale také romantiky a dobrodruhy.
Koupit letenku na let balónem Tábor  -objednat zde-

celý článek

Let balónem Benešov

Benešovsko s krásným zámkem Konopiště čeká na vaši návštěvu, užijte si netradiční zážitek – let balónem Benešov. Přemýšlíte nad originálním dárkem? Darujte let balonem!
Koupit letenku na let balónem na Benešovsku  -objednat zde-

celý článek

Vyhlídkové lety balónem

Užijte si nebo darujte jako dárek nádherný vyhlídkový let balónem. V koši horkovzdušného balónu se vznesete do úplně jiného světa. Světa, kde všechny pozemské starosti zmizí a mysl zaplní pouze nádherný výhled na svět pod sebou.

celý článek