0
Mám poukaz

Léto se blíží! Je třeba zažít něco nového!

Už dlouho nevstáváte ráno do tmy a když se vydáváte do práce, tak vám stačí jen slabý svetr. Za dopoledne se krásně oteplí a vy pak celý den koukáte z okna na jasně modrou oblohu. Nebojte, nejste jediní, komu se špatně soustředí na povinnosti a nejraději byste se už viděli někde jinde.

Zpestřete si léto netradičními zážitky

Teď právě přichází chvíle, kdy by se měla naplánovat kratší či dovolená nebo jiné chvíle strávené společně s přáteli. Je na čase začít sbírat tipy a zkušenosti kolegů a kamarádů, kdo kde byl a co zajímavého tam viděl nebo prožil.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Čechách, můžete si naplánovat kratší i delší výlety. Zajímavých míst, které můžete navštívit je bezpočet. Vydejte se třeba na víkend do Prahy – stihnete navštívit ZOO i aquapark! V Poděbradech, Praze a Mladé Boleslavi můžete svému dítku dopřát lekci golfu s profesionálním trenérem a vy si zase odpočinete u hrnku dobré kávy.

Aktivní nebo pasivní odpočinek?


Pokud si budete chtít odpočinout pasivně, určitě si dopřejte nějaký welness pobyt nebo kryoterapii, zajímat vás může i čokoládová masáž a nebo neobvyklý relaxační zábal do banánových listů.

Ještě než přijde čas vaší dovolené, využijte volné víkendy uspořádání pikniku v parku s přáteli. Nic není cennější, než čas strávený s našimi blízkými. Pak si společně můžete užít třeba den na loďkách. Letní večery pak přímo pobízí k venkovnímu posezení na zahrádce před vaší oblíbenou kavárnou nebo hospůdkou. A když pak půjdete domů, můžete sledovat čisté letní noční nebe plné hvězd.