0

Let balónem Praha

Lety balónem nad Prahou jsou provozovány pouze výjimečně, protože je nutný souhlasem letiště Ruzyň. Proto se nejčastěji volí pro let balónem jiné nejbližší zajímavé lokality jako Karlštejn, Konopiště nebo Český Ráj.

Darujte tuto letenku, která platí i pro lokality u Prahy (Karlštejn, Konopiště a Český Ráj). Přesný termín i místo startu si může zvolit obdarovnaný.

Koupit letenku pro let balónem u Prahy - objednat zde -

Nejčastěji zájemci o let balónem Praha tedy létají nad Konopištěm či Karlštejnem. Velmi populární je také let balónem v Českém ráji. Zde zaujme krásná a obdivuhodná příroda, navíc tyto lokality zdobí několik památek a zajímavostí zdejšího okolí. Jak vypadá zámek Konopiště, hrad Karlštejn či Trosky z balónu? Neváhejte a kupte poukaz na let balónem a obdarovaný se Vám jistě rád pochlubí fotografiemi či nahrávkou z letu. Nebo si pořiďte poukázku sami pro sebe a vychutnejte si romantickou nabitý zážitek let balónem Praha sami nebo s dalšími Vašimi blízkými.

Let balónem Praha trvá s celou přípravou a přesuny asi 3-4 hodiny. Budete se moci zúčastnit aktivně příprav postavení balónu. Uvidíte sami, jak gigant nabírá svou podobu. Při letu už se budete jen kochat nechat se unášet větrem. Uletět můžete až 15-20 kilometrů. Vítr nesmí být při letu balónem větší než než 4 m/s. Pokud by byl silnější, přesune se Vás let na jiný termín.

Po usednutí na zem se vrátíte díky doprovodu, který je s pilotem balónu v kontaktu pomocí vysílačky, zpět na místo startu. Zde budou prvoletci slavnostně pokřtěni a získají křestný list. Let balónem Praha se koná celoročně za příznivých povětrnostních podmínek. Nevadí tedy ani zimní období, kdy má let balónem zase své kouzlo díky bílé pokrývce. Podle typu balónu může být kapacita koše 5-16 osob. U všech lokalit je možnost zakoupit poukaz na vyhlídkový let balónem pro dvě osoby. To znamená, že v balónovém koši budou jen 2 osoby a pilot. Jde tedy o soukromý let. Využijte této možnosti a vychutnejte si tuto balónovou romantiku sami pro sebe.

Vznášení balónu po nebi unášeného větrem je jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Chcete opravdu překvapit a vyrazit dech s originálním dárkem, pak let balónem Praha je ten vhodný adept na takový dárek.