0

Firemní škola smyku

Kurz bezpečné jízdy - to je správný název tohoto zážitku. Tento kurz významně přispívá ke zdokonalení řidičských schopností Vašich zaměstnanců.


7 hodin
10-13
OBJEDNAT OBJEDNAT 38 720,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Kurz bezpečné jízdy - to je správný název tohoto zážitku. Tento kurz významně přispívá ke zdokonalení řidičských schopností Vašich zaměstnanců.

Škola smyku v nejlepším areálu v ČR, vybudovaném speciálně pro tyto kurzy.

V kurzech názorně ukazujeme a cvičíme, jak připravit sebe a své vozidlo. Co by měl každý řidič vědět o svém vozidle, jak vozidlo nebo souprava reagují ve výjimečných situacích. Připomínáme základní znalosti z fyziky, jak působí odstředivé síly na vozidlo, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na vlastnosti vozidla. Výuka je doplněna krátkými instruktážními filmy a animacemi vozidel v nebezpečných situacích.

Teoretická část:

Probíhá na učebně za použití moderní projekční techniky v délce 1,5 - 2 hodiny. Formou výkladu a diskuze se účastníci seznámí se základními zásadami techniky jízdy a reakcemi v krizových situacích (v závislosti na druhu vozidla i způsobu jízdy podle zaměření řidiče).

Praktický výcvik:

V délce 4 hodin se provádí na cvičných kluzných plochách pod dohledem instruktorů, kteří postupně seznamují účastníky se způsobem jízdy daným druhem vozidla, s praktickým ověřením a osvojením poznatků z teoretické části. Po celou dobu je zajištěna komunikace mezi instruktorem a účastníkem vysílačkami.

Popis areálu:

Učebny pro výuku teorie se nachází přímo v areálu a jsou vybavené kvalitní projekční technikou (dataprojektor + PC, video + TV, zpětný projektor, plátno). 
Areál tvoří 3 samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou. Výcvik jízdy v obou směrech. Technické vybavení ploch: příčné vodní bariéry, měření rychlostí, ostřikování ploch.

Zážitek Firemní škola smyku obsahuje:

Teoretická část, praktický výcvik a účastnický certifikát potvrzující absolvování kurzu. 
Kurz probíhá v profesionálním areálu vybudovaném speciálně pro Kurzy smyku (výukové prostory + výcvikový okruh).

Trvání:

9:00 – 16:00 (včetně přestávky na oběd 1 hod.)

Sezóna:

Celoročně.

Počet osob:

Jednu skupinu může tvořit 10 až 13 osob. Během jednoho dne je možno současně školit dvě skupiny, každá má vlastního instruktora.

Ceny a lokality:

Cena je určena počtem osob ve skupině.
Cena za osobu je: 3.200,- Kč bez DPH / Vysoké Mýto
Cena za osobu je: 4.300,- Kč bez DPH / Most


Počet bodů pro univerzální certifikát: 775

Cena: 38 720,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii FIRMY a SKUPINY: