0

Dárky k výročí - došly vám nápady?

Blíží se datum vašeho výročí s partnerem nebo partnerkou a vy jen marně tápete, co jemu nebo jí tento rok pořídit? Připravili jsme pro vás rady a tipy, jak nezapomenout, podle čeho dárek vybrat, a jak letos udělat výročí nezapomenutelné.

Pokud stále zapomínáte datum výročí, zapište si ho do kalendáře, diáře a nebo do mobilu. Přestane vás tak popadat panika „že už se to blíží, ale vlastně nevím kdy a co mám pořídit“.
Pokud svého přítele nebo svoji přítelkyni znáte krátkou dobu, čeká vás přímo detektivní vyšetřování. Zjistěte, co má a nemá ráda. Jakou poslouchá hudbu a která značka oblečení je její nejoblíbenější. Pro ty, co mají dlouhodobější vztah by měla být hračka na tyto otázky odpovědět.

Udělejte si seznam možných dárků k výročí


Rozumné je sepsat si seznam možných dárků na papír. A pak si upřímně odpovědět na otázky: Nedostal tohle už minulý rok? Udělá tenhle dárek radost spíš jemu a nebo mně? Má rád tuhle barvu? Mezi nevhodné dárky pro ženy patří hubnoucí pobyt. Dále poukaz na liposukci a nebo plastickou operaci. Pokud si o něj žena výslovně neřekne, nikdy jí ho nedávejte! Muži rockerovi asi nekupujte romantický víkend na zámku a nebo wellness odpoledne.

Dárky k výročí - čím potěšíte ženu?


Věci, které naopak potěší každou ženu jsou například romantická večeře v podobě gurmánského večera a nebo kurz vaření kávy. Své něžnější polovičce můžete také dopřát luxusní den s Thalgo kosmetickým ošetřením. Jeho zásadní složkou jsou rozemleté mořské řasy, jejichž výtažky obsahují jód, kalcium a magnesium.

Vhodným dárkem pro muže může být třeba jízda obrněným transportérem. A nebo třeba Porsche Boxster s plnou nádrží. Může tak vzít kamarády na pivo na druhou stranu republiky a ještě v luxusním autě. Pokud má váš přítel rád akční filmy, určitě ocení možnost vyzkoušet si na střelnici střelbu ostrou zbraní pod vedením profesionálního instruktora střelby. Šalamounské řešení problému, jak vybrat dárek, je darování univerzálního poukazu. Obdarovaný si tak sám vybere, co by chtěl zažít.