0
Mám poukaz

Dárek k 60. narozeninám

Nabízíme dárky k 60. narozeninám pro muže i ženy. Pokud máte někoho, kdo bude slavit své 60. narozeniny, máme pro Vás v nabídce několik úžasných zážitků, které jsou formou dárkového poukazu vhodné jako originální dárek k tomuto kulatému jubileu.

Dárek k šedesátinám si zaslouží pečlivý výběr. Chceme mít jistotu, že dárek se bude oslavenci líbit a že si ho náramně užije. Například let balónem osloví muže i ženy. Kdo by se nechtěl na svět, po kterém chodí už 60let podívat trochu z nadhledu a s lehkostí ptačího letu sledovat život pod sebou? Nezdají se Vám také ty naše starůstky nicotné?

Dárek k 60. narozeninám pro muže by měl vyvolat vzpomínky a přinést radost. Dopřejte mu zážitek, který mu zprostředkuje adrenalinovou jízdu v BVP. Jízda je pro dvě osoby, takže může vzít sebou syna či vnuka a sdílet tento zážitek společně. Uvidíte, jaké vzpomínky to v něm vyvolá a s úsměvem na tváři bude vyprávět o své vojenské zkušenosti.

Dalším zážitkem pro tuto ojedinělou příležitost je víkend v pivních lázních pro dva. Jde o pobyt s pivními koupelemi a skvělým jídlem v Chodové Plané. Místní pivovar nabízí ochutnávku svých pivních výrobků. Pivní lázně s masážemi jistě přinesou příjemné uvolnění se svými léčivými a relaxačními účinky.

Dárek k 60. narozeninám může být i samotná oslava narozenin. Malý rodinný pivovar nedaleko Pražského Hradu s nádherným výhledem na Prahu zajistí skvělou večeři a prohlídku pivovaru s možností si natočit své vlastní pivo. Spojte příjemné s užitečným. Darujte zážitek večeře v v Klášterním pivovaru, kde můžete rovnou narozeniny oslavit.

Čas letí a nikdo jej nemůže zastavit. Jediné, co můžeme, je využít každou příležitost k prožití plnohodnotného života. Až se po oslavě 60. narozenin otočí oslavenec zpět za svým životem, díky našim zážitkům za sebou uvidí spousty prožitků a emocí, které život obohatí a okoření. Zážitky jsou přeci kořením života nás všech.