0
Mám poukaz

Dárek k 60. narozeninám pro muže

Hledáte-li originální nápady na dárek k šedesátinám pro vašeho manžela, tatínka, dědu nebo kamaráda, jste na správném místě. Podívejte se na naše tipy na dárky k 60. narozeninám pro muže a vyberte si ten nejlepší pro vašeho oslavence.

Zážitkový dárek k 60. narozeninám pro muže

Když jde o nevšední zážitky, věk je jen číslo. Dokažte obdarovanému, že užívat si může v každém věku a věnujte mu některý z našich unikátních zážitků. Naše nabídka zážitkových dárků je široká, aby si vybral opravdu každý podle svého vkusu, lokality i ceny. Každý zážitek jsme pečlivě vybírali a hodnotili, abychom vám nabídli jen to nejlepší.

Nezapomenutelné dárky pro muže k šedesátinám

Jako originální dárek pro muže k 60. narozeninám se výborně hodí nezapomenutelné letecké zážitky. Vybrat můžete let balonem, letadlem, větroněm i vrtulníkem. Uvidíte, že takovým dárkem obdarovanému doslova vyrazíte dech. Oslavence potěšíte i oblíbenými pivními lázněmi, dobrou večeří nebo odpočinkový víkendovým pobytem.

Netradiční dárky pro šedesátníky

Pokud má obdarovaný smysl pro humor a dobrodružství, můžete mu věnovat opravdu netradiční a vtipné zážitky z naší nabídky. Pošlete ho do hor nahánět stádo ovcí nebo mu dopřejte jeden den v popelářském mundůru strávený prací, která byla jeho dětským snem. Toužíte ho vidět, jak řídí tank nebo luxusní Ferrari? Není problém. U nás najdete skutečně netradiční dárky k 60tinám, kterými překvapíte a potěšíte každého muže.

Nákup u ESENNCE.cz

S naší zážitkovou agenturou nakoupíte rychle, jednoduše a bezpečně dárky k narozeninám pro muže, které jsou originální a vtipné. Dárkový poukaz na vybraný zážitek vám pošleme zabalený v dárkové krabičce. Na naší zákaznické lince jsme připraveni vám zodpovědět veškeré dotazy a pomoci s objednávkou.

Jsme stabilní firma, která se věnuje zprostředkování zážitků již od roku 2007, a za tuto dobu jsme si získali řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Několikrát po sobě jsme byli zvoleni vítězem kategorie Dárky a zážitky soutěže Shop Roku a jsme držitelem certifikátů Garance nákupu, Ověřeno zákazníky a APEC Certifikovaný obchod.