0
Mám poukaz

Dárek k 50. narozeninám

Dárek k 50. narozeninám musí být nádherný. Darujte z naší pestré nabídky dárek k padesátinám v podobě luxusního zážitku. Máme v nabídce dárky k 50. narozeninám pro muže i ženy. Darujte zážitek, darujte splnění snu, darujte vzpomínky!

Oslava 50. narozenin bývá opravdu velkolepá. Sama 50 značí půlstoletí života. Často se přeje oslavenci „ tak ještě jednou tolik“. Padesátník si uvědomuje svůj věk, své limity a přesto chce ještě žít a plně naplnit svůj osobní i profesní život a cíle.

Pro pobavení se často dávají k padesátinám vtipné dárky k narozeninám. Náš nejznámější vtipný zážitek je pasení ovcí v Beskydech, kdy obdarovaný prožije den jako správný bača na louce se stádem ovcí. Dalším zážitkem vhodným jako dárek k 50. narozeninám je například některý z akrobatických letů či tiché létání ve větroni. Pokud hledáte dárek k 50. narozeninám pro ženu, pak každou ženu v tomto věku potěší zážitek luxusní den pro dámy plný speciální péče o tělo a relaxace.

Mezi hlavní tipy na dárek k 50. narozeninám pro muže patří pivní lázně! Darujte oslavenci koupel v pivu v některých luxusních pivní lázních z naší nabídky. Pivní lázně to je ideální dárek k padesátinám.

Zámecká romantika na Hluboké je luxusní dárek k 50. narozeninám pro oba. Krásné prostředí se vším přepychem hotelu přímo u zámku Hluboká si užije muž i žena. Procházka v zahradách zámeckého parku uklidní a dopřeje klid, navíc můžou oslavenci využít nabídku hotelových masáží pro dva.