0

Dárek k 50. narozeninám pro muže

Máme pro vás báječné tipy na dárky k 50. narozeninám pro muže. Věnujte oslavenci zážitkový dárek, budete originální, překvapíte a uděláte radost. Naše nabídka zážitků je pestrá, vyberete si z ní dárek pro muže každého věku. Zážitky nabízíme po celé České republice!

Splněné sny k 50. narozeninám pro muže

U nás můžete oslavenci pořídit takové zážitky, o kterých si doteď nechával jen zdát. Pokud, jako většina mužů, holduje krásným a drahým autům, dopřejte mu k 50tinám jízdu ve Ferrari nebo pronájem luxusního vozu na celý den! Nabízíme také neobvyklé jízdy vojenskými vozidly, adrenalinové vyjížďky na čtyřkolkách nebo střelbu z rozličných zbraní. Krásné zážitky darujete s vyhlídkovými lety balonem nebo malým letadlem. S našimi tipy na dárky k narozeninám rozhodně zabodujete.

Odpočinek jako dárek k padesátinám pro muže

Věnujte oslavenci zasloužený odpočinek v podobě návštěvy lázní, masáže v exotickém salonu nebo víkendového pobytu plného relaxace a wellness. Zážitkový poukaz na relaxaci je skvělý dárek k padesátinám.  Pro muže se skvěle hodí naše zážitky z pivních lázní. Vyberte si z nabídky masáží, wellness procedur a zážitkových víkendů ten pravý pro vašeho oslavence.

Zážitky od ESENNCE.cz

Zážitkový poukaz dostanete zabalený v dárkové krabičce a doručen vám bude již druhý pracovní den od objednání. ESENNCE.cz patří k nejstarším stabilním zážitkovým firmám v ČR. Jako první agentura na zážitky získala certifikát APEK Certifikovaný obchod. Dále je držitelem certifikátů Ověřeno zákazníky a Garance nákupu. Zákazníci ESENNCI.cz zvolili již čtyřikrát po sobě vítězem soutěže Shop Roku v kategorii dárky a zážitky.