0
Mám poukaz

Dárek k 40. narozeninám pro muže

Připravili jsme pro vás originální tipy na dárek k 40. narozeninám pro muže. Prohlédněte si naši nabídku a věnujte oslavenci netradiční zážitkový dárek, který mu přinese spoustu nezapomenutelných chvil a vzpomínek.

Zážitkový dárek k 40tinám pro muže

K tak významnému výročí, jako jsou 40té narozeniny se hodí darovat něco opravdu výjimečného. Ne každý má čas a energii vymýšlet originální dárek, proto jsme tu my s mnoha nápady na nevšední dárky k čtyřicetinám. Jako dárky pro muže se hodí naše zážitky z kategorií auto-moto, zážitkové pobyty, vyhlídkové i akrobatické lety nebo zážitky plné adrenalinu a dobrodružství.

Tipy na dárek pro čtyřicátníka

Co konkrétně darovat čtyřicátníkovi k jeho jubileu? Zvažte jeho povahu, zájmy a přání a vyberte mu zážitek na míru. Pro dobrodruhy doporučujeme adrenalinové lety a seskoky padákem, jízdy ve vojenských vozidlech, střelbu, výcvik SWAT nebo netradiční let na vznášedlu. Pro pohodáře a kliďase máme řadu zážitků relaxačních, víkendové pobyty na krásných místech, letecké trenažéry nebo vtipná povolání na zkoušku. Zážitky jsou výjimečné dárky k narozeninám pro každého.

Nákup u ESENNCE.cz

ESENNCE.cz patří k nejstarším zážitkovým firmám v České Republice. Jako první zážitková agentura obdržela certifikát APEC Certifikovaný obchod, dále jí patří certifikace Ověřeno zákazníky a Garance nákupu. Spokojení zákazníci zvolili ESENNCI.cz již několikrát po sobě vítězem kategorie Dárky a zážitky v soutěži Shop Roku.

Objednávky jsou vyřizovány v co nejkratším čase, zásilka vám dorazí již druhý den po objednání na adresu, kterou si určíte. Dárkový poukaz na zážitek spolu s průvodním dopisem vám přijde zabalený v hezké dárkové krabičce, takže nebudete mít starost s dárkovým balením.