0

Dárek k 18. narozeninám pro muže

Připravili jsme pro vás tipy na originální dárky pro muže k 18. narozeninám. Pokud přemýšlíte, co čerstvému dospělákovi darovat, podívejte se na naši nabídku a nechte se inspirovat. Netradiční zážitek je skvělý dárek k 18. narozeninám pro muže i ženy. Jsou originální, zábavné a oslavenec bude mít na co vzpomínat.

Zážitkové dárky k 18. narozeninám pro muže

18. narozeniny jsou významnou událostí v životě každého mladého muže. Paří k nim velké oslavování a dárky, na které se mladí oslavenci těší s velkým očekáváním. Darujte k osmnáctinám některý z našich netradičních zážitků a překvapte oslavence opravdu originálním dárkem. Nabízíme množství zážitků po celé České republice, stačí jen vybrat ten pravý ve vaší lokalitě. Netradiční zážitek je skvělý nápad na dárek k 18. narozeninám pro muže, ale i pro mladé slečny.

Let, jízdu či plavbu?

Jak lépe vstoupit do dospělosti než zážitkem, který vyžaduje špetku odvahy? Věnujte oslavenci k 18tinám dárkový poukaz na let akrobatickým letadlem, balonem nebo vrtulníkem. Pokud spíše fandí pozemním dopravním prostředkům, určitě ocení jízdu v unikátních vojenských vozidlech, adrenalin na čtyřkolkách nebo jízdu v luxusním Ferrari. Pro vodní nadšence máme v nabídce výuku jachtingu nebo dobrodružnou jízdu na rychlém člunu. S našimi zážitky budou osmnácté narozeniny nezapomenutelné.

Vtipné dárky  k osmnáctinám pro muže

Pobavte oslavence nápaditým a vtipným dárkem  z nabídky našich zážitků. Oslavenec si může zkusit některé z netradičních povolání jako je popelář, metař či silničář, naučit se obsluhovat bagr nebo se vydat do horské krajiny Beskyd hnát stádo ovcí vybaven pasteveckým kloboukem a holí. Oblíbené dárky k narozeninám jsou také pobytové balíčky, kam může oslavenec vyrazit s přítelkyní nebo kamarády. Osmnáctiny jsou jednou za život, tak proč si je díky veselým zážitkům nepamatovat napořád?

O ESENNCI.cz

ESENNCE.cz patří k nejstarším zážitkovým agenturám v České republice. Jedná se o stabilní firmu, která je držitelem několika certifikátů ověřujících kvalitu a bezpečnost nákupu – APEK Certifikovaný obchod, Ověřeno zákazníky, Garance nákupu. Několikrát po sobě byla zvolena vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky.