0

Blíží se konec školního roku. Jaký vybrat dárek pro třídního učitele?

Červen už klepe na dveře a s ním i každoročně se opakující otázka. Jaký pořídit dárek pro třídní učitelku nebo třídního učitele? Upřímně, květiny stejně nakonec uschnou a bonboniéru už určitě dostala minimálně pětkrát. Zkuste přijít na něco netradičního!

Zásadní je ale celou věc pořádně promyslet. Dokážete se jako kolektiv složit na něco většího? Jaký je váš třídní povahou? Co dělá ve svém volném čase? Kam vás bral na výlety na konci školního roku? Je to spíš sportovní a akční typ a nebo kliďas? Na tyhle otázky je dobré si odpovědět, než začnete nějaký dárek pro třídního vybírat.

Vzpomínky vydrží déle než hmotné dárky


Pokud se rozhodnete, že vám za to třídní profesor stojí a máte ho rádi, určitě pro něj budete chtít dárek, který mu vás bude stále připomínat. Takže buď vyberete nějakou pěknou věc a nebo se můžete vydat dobrodružnější cestou. Věc se může zničit, ale vzpomínka nebo netradiční zážitek vydrží do konce života.

Výběr zážitku můžete vzít buď obecněji a nebo konkrétněji. Pěkným univerzálním zážitkovým dárkem pro učitelku bude gurmánský večer. Pro akční povahy můžete vybrat tandemový seskok, střelbu ostrou zbraní a nebo školu smyku, kde se řidiči i řidičky naučí auto ovládat i v náročnějších situacích. Klidnější typy pak ocení masáže a nebo parní bylinnou lázeň. Ale opravdovým bonbónkem je pro milovníky piva návštěva pivních lázní. Tento dárek vřele doporučujeme.