0

Astrologie - Planety a Vy

Chcete se dozvědět, jak hvězdy a planety ovlivňují Váš život? Zajímáte se o horoskopy a astrologii? Máte možnost osobní konzultace u přední české astroložky Evy Prokešové.

Praha
1,5 hod
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 399,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Chcete se dozvědět, jak hvězdy a planety ovlivňují Váš život? Zajímáte se o horoskopy a astrologii? Máte možnost osobní konzultace u přední české astroložky Evy Prokešové.

Na základě Vašich osobních údajů se připraví osobní konzultace, kde získáte výklad Vašeho horoskopu narození, prognózu budoucnousti, krátký výklad další osoby (např. partnera). Celé sezení je možno nahrát a Vy si jej odnesete na CD pro pozdější opětovné poslechnutí.

Zážitek Astrologie - Planety a Vy obsahuje:

  • Výklad horoskopu narození – společně probereme Vaše základní povahové vlastnosti a oblasti zájmu. Nastíníme, jak se bude odvíjet Váš život. Povíme si o tom, jak využít Vaše silné stránky a jak si poradit s těmi slabšími. Na závěr rozebereme Vaše klíčové životní oblasti – partnerství, rodinu, práci.
  • Prognózu – na jeden rok dopředu vypracuji podrobnou předpověď měsíc po měsíci. Na dalších několik let udělám obecný výhled.
  • Letmý výklad horoskopu další osoby (partnera nebo jiného rodinného příslušníka).
  • Odpovědi na dotazy v průběhu celé konzultace.
  • CD s nahrávkou sezení pro pozdější poslechnutí.

Trvání:

Konzultace trvá 90 minut.

Termíny:

Pouze v pracovních dnech - v dopoledních hodinách.
Rezervace termínu 1 měsíc předem.

Počet osob:

1

Lokalita:

Praha

Ostatní informace:

Ještě před schůzkou, budete muset astroložce dodat následující informace: datum, čas a místo narození. Čas narození s přesností +/- deset minut, jinak je výklad horoskopu zavádějící. Pokud se neuchoval v paměti, sdělí Vám jej na matrice či v porodnici (porodní kniha).


Počet bodů pro univerzální certifikát: 48

Cena: 2 399,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Hobby: