0

Akrobatický let

Najdete odvahu vyzkoušet akrobatický let? Vyzkoušejte nebo darujte akrobatický let jako nezapomenutelný dárek.

Nasedněte do akrobatického letounu a vydejte se s námi za dobrodružstvím! Akrobatický let je zážitek, na který budete vzpomínat po celý život. Vyzkoušejte si pravý akrobatický let. Lety akrobatickým letadlem vám umožní okusit na vlastní kůži skutečnou leteckou akrobacii. Zažijete přetížení, prudké klesání, stoupání a ostré zatáčky.

Hledáte originální dárek pro vašeho kamaráda, kolegu či partnera? U nás si můžete koupit akrobatické lety ve formě poukazu. Dárkový poukaz na akrobatický let posíláme v luxusně zabalené dárkové krabičce. V ní je uložen poukaz na zážitek Akrobatický let, průvodní dopis s podrobnými informacemi o zážitku. Součástí dopisu je i Vaše osobní věnování pro obdarovaného. Obdarovaný si pak jen zvolí termín, kdy se vydá prožít tento neopakovatelný zážitek.

Daruj akrobatický let jako dárek

Darujte akrobatický let svým blízkým. A věnujte jim jako dárek nevšední zážitek, který navždy obohatí jejich život o spoustu krásných vzpomínek. Akrobatický let je skvělý dárek nejenom pro milovníky letadel a leteckých disciplín, ale pro všechny milovníky adrenalinu a dobrodružných zážitků.

Cena za akrobatický let

V dnešní době chce každý levně koupit nějaký zážitek. Proto se snažíme s obchodními partnery vyjednat co nejlepší ceny pro naše koncové zákazníky. Usilovně pracujeme na tom, aby cena za naše zážitky byla pro vás co nejvýhodnější. 

Letecká akrobacie

Letecká akrobacie je sportovní disciplína, při které akrobatický pilot provádí předem stanovené obraty s akrobatickým letadlem. Hodnotí se zejména přesnost provedení, ze které piloti dostávají body jako v krasobruslení. Letecká akrobacie má v naší České republice dlouhou tradici. Pojďte se take proletět! Jenom u nás si můžete vyzkoušet akrobatický let větroněm, který bude pilotovat bývalý mistr republiky v této disciplíně.

Akrobatické létání

Akrobatické létání nebo-li letecká akrobacie jsou dva totožné výrazy shodně používané pro stejnou leteckou disciplínu, při které piloti musí prolétnout tratí a nasbírat co nejvíce bodů za přesnost. Jedná se o velice vyhledávanou komerční zábavu. Každoročně se v této disciplíně pořádají světoznámé závody Red Bull Air Race. Jedná se o jednu z nejsledovanějších akcí, na které zkušení piloti předvádí divákům svůj letecký um.

Akrobatický let - lokality

Akrobatické létání je vám k dispozici jak v regionu Čechy (Příbram, Benešov, Karlovy Vary), tak v regionu Morava (Brno). V Brně, Příbrami a v Karlových Varech na vás čeká akrobatický speciál - letoun Zlín Z-142. Pokud bydlíte v Praze a chcete si take vyzkoušet akrobatický let, budete si muset vybrat některou z výše uvedených lokalit. Praha bohužel žádným střediskem pro akrobatické lety nedisponuje.