0

ACTION DAY

ACTION DAY je program plný akce a zábavy! Uspořádejte si originální narozeninovou nebo firemní party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne...

Střední Čechy.
4 - 6 hodin.
8 - 30 osob.
OBJEDNAT OBJEDNAT 6 171,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


ACTION DAY je program plný akce a zábavy! Uspořádejte si originální narozeninovou nebo firemní party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne...

Během projížďky obrněným transportérem BVP 1 Vám profesionální řidiči předvedou, co dokážou bojová vozidla. Čeká Vás půlhodinová projížďka terénem v bojovém vozidle pěchoty BVP 1 . Navíc máte v případě zájmu jednotlivce, či celé skupiny možnost přiobjednat si ještě půlhodiny řízení BVP 1 pro osobu.

Na speciálním okruhu si zařídíte silnou čtyřkolku typu YAMAHA Kodiak 400ccm! Vozítko je vybaveno automatickou převodovkou, díky které si můžete naplno vychutnávat zážitek z jízdy. Vaší bezpečnost zajistí dvojice spolehlivých brzd spolu s výstrojí v podobě loketních chráničů, rukavic a bezpečnostní helmy. Čtyřkolky i s instruktory jsou Vám v k plné dispozici po dobu jedné hodiny.

Jako další bod programu je připravena paintballová bitva v lese. V ceně programu je hodinové zapůjčení výstroje a 200 střelných kuliček na osobu, ale v případě zájmu je možno prodloužit bitvu na 2 hod.

Jako občerstvení pro Vás bude připraven lahodný gulášek z polní kuchyně.

Navíc máte v areálu jedinečnou možnost si prohlédnout vojenskou techniku T-34, T-72, VT-55, BRDM, BTR-60, OT-62, A7V, či původní sovětský nosič raket.

Zážitek ACTION DAY obsahuje:

1/2hod. pronájem BVP 1 a hodinový pronájem 4 čtyřkolek, včetně spotřeby benzinu a služeb řidičů a instruktorů. Zapůjčení vojenského oděvu, BVP helmy, loktů, rukavic a helmy na čtyřkolky. Hodinové půjčení paintballové výstroje + 200 paintballových kuliček na osobu. Prohlídku vojenské techniky. Guláš.

Trvání:

4 – 6 hodin

Oblečení:

Vlastní.

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Za každého počasí.

Lokalita:

Středočeský kraj.

Počet osob:

Min. 8, max.30.

Cena:

Cena je určena počtem osob ve skupině (minimálně 8, maximálně 30).
Cena za 1 osobu = 5100,- Kč bez DPH.

Možno dokoupit:

Exkluzivní pronájem areálu pro firemní akce 17 500Kč bez DPH. Při půlhodině řízení BVP 1 navíc (celou půlhodinu řídí sám klient) je konečná cena pro tohoto 1 klienta 10700 Kč bez DPH.
Možno doobědnat: stan, grilování prasete, sud piva či jiné nápoje.

Počet bodů pro univerzální certifikát: 124

Cena: 6 171,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii FIRMY a SKUPINY: