0
0,- Kč

Změna image

Chcete změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte, jaký účes, líčení či oblečení se k Vám nejvíc hodí? Nebo prostě jen chcete změnit zaběhnuté koleje a vyzkoušet něco nového?

Praha
1 den
1
OBJEDNAT 7 550,- Kč s DPH


Chcete změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte, jaký účes, líčení či oblečení se k Vám nejvíc hodí? Nebo prostě jen chcete změnit zaběhnuté koleje a vyzkoušet něco nového?

Pak se svěřte do rukou špičkových kadeřníků, vizážistů a stylistů prestižního studia BOMTON, kteří Vám pomohou změnit Vaši image a poradí, co je pro Vás to nejlepší.

Zážitek Změna image obsahuje:

- Kompletní proměnu Vaší image
- Kadeřník
- Vizážista
- Modní stylista
- Malé občerstvení

Trvání:

1 den.

Průběh zážitku:

Základním stavebním kamenem celé proměny je úvodní rozhovor s profesionálním týmem, při kterém se krystalizují vize výsledku i vzájemná očekávání. Poté přistupují jednotliví členové týmu k realizaci proměny. Začíná kadeřník, který vytváří základní linku nové image a tou je střih a barva vlasů. Účes pak udává směr následnému líčení. Úkolem vizážisty je podtrhnout výraz obličeje v závislosti na novém stylu účesu. Jsou-li kadeřník i vizážista s prací hotovi, otvírá se prostor pro módního stylistu, který najde nejvhodnější způsob oblékání v souvislosti nejen s tělesnými proporcemi, temperamentem atd., ale v neposlední řadě i finančními možnostmi.  

Motto proměny:

Nejde o to, za každou cenu změnit radikálně podobu člověka, ale o citlivé vyvážení všech komponent výsledné image. Nebudeme z dlouhovlasé blondýnky bezmyšlenkovitě vyrábět černovlásku s krátkým sestřihem jen proto, že je to nejmarkantnější změna na první pohled. Takové prvoplánové efekty se nevyplácí, protože nejsou voleny s ohledem na konkrétního člověka a on je pak stejně neumí nosit. Nehledě na to, že pokud se nám nepodaří zamýšlenou změnou pozvednout sebevědomí, dělali jsme zbytečnou práci. Zato v případě, kdy se nám pod rukama rodí sebevědomější osobnost, než byla ještě před pár hodinami, je vyhráno. Pak máme totiž jistotu, že výsledek našeho snažení bude okolím vždy hodnocen jako radikální a viditelná proměna, i když na přímém kontrastu v účesu nestojí.

Lokalita:

Praha.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 151

Cena: 7 550,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Relaxace a Krása: